KALKULAČKA WEBU

Udělejte si kalkulaci vlastního webu

Weby nejsou vytvářeny na základě univerzálních šablon. Stránky programujeme vždy od základu, každá stránka je originál. Všechny ceny jsou uváděny bez DHP.
Stránky nelze provozovat bez hostingu a domény. Tyto náležitosti si můžete zřídit sami, v tom případě bude nutné nám pak přidělit přístup na hosting, abychom na něj mohli stránky nahrát. Směrovnání domény a další je pak na Vás. Další možností je objednat vše prostřednictvím nás. Zřídíme na vaše jméno hosting i doménu. U názvu domény je nutné vymyslet její jméno (musí být aktuálne volné) a zvolenou kocovku (.cz, .sk, .com ...). Na zvolenou doménu pak budou stránky směrovány. Předána pak bude zcela funkční stránka i s hostingem (ten si dle potřeby můžete nadále prodlužovat) a doménou. Základní SEO optimalizace zahrnuje kolem 10 klíčových slov, hlavní nadpis a krátký popis stránky, jak pro sociální sítě, tak pro vyhledávače. Google Analytics obsahuje zřízení účtu a napojení webu pomocí značek nejen pro sledování návštěvnosti, ale mnoho dlaších údajů, dle domluvaných požadavků.
Hlavni stránka a každá podstránka obsahuje hlavičku a patičku webu. Galerie s vámi dodanými fotografiemi může vypadat například takto. Objednávkový (poptávkový) formulář může vypadat například takto a po vyplnění a odeslání dojde objedávka na vámi zvolený e-mail. Textová část obsahuje libovolný vámi dodaný text včetně nadpisů a podnadpisů nepřesahující 1000 slov. Mapka je s vyznačením místa vašeho sídla nebo prodejny s proklikem na klasickou mapu google nebo seznam mapu. Kontakt zahrnuje kompletní kontaktní informace o vaší firmě, včetně případného prokliku na objednávkový (poptávkový) formulář v designu vašeho webu.

více podrobností

Odhadovaná cena minimálně .... ,-Kč

Dodatečné služby

Vyplněním emailu a kliknutím na NEZÁVAZNĚ POPTAT se odešlou všechny vámi zaškrtnuté požadavky.
Reagovat budeme nejdéle do jednoho pracovního dne.


Cena webu

U nás můžete nezávazně poptat

Adresa

Ing. Mária Rotalová, Ph.D.
Sebuzín 166
403 02 Ústí nad Labem

IČO: 88532887
DIČ: CZ7359157014


Bankovní spojení:
Fio banka, a.s. č.účtu 2600221535/2010 v rámci ČR